O Female Seeds

Female Seeds jest producentem nasion marihuany pochodzącym z Holandii. Marka zadebiutowała w 2003 roku, jednak jej historia zaczyna się w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Ferry, główny hodowca Female Seeds, rozpoczął wtedy produkcję nasion, gdyż chciał zarobić na studia.

W krótkim czasie producent ten stał się przedsiębiorstwem, które produkowało nasiona dla wielu banków nasion w tamtym okresie, gdyż wiele holenderskich firm posiadało na nie ogromny popyt.

Female Seeds weszło na rynek z ofertą wyłącznie nasion feminizowanych, czyli takich, z których wyrastają tylko rośliny żeńskie. Przedsiębiorstwo zyskało popularność, gdyż posiadało duże doświadczenie z krzyżowaniem, tworzeniem i udoskonalaniem odmian marihuany, ponieważ przez 15 lat zajmowali się produkcją nasion dla innych.

Female seeds jest bardzo cenionym producentem nasion przez kolekcjonerów. Z ich produktów wyrastają rośliny o najwyższej jakości. W swojej ofercie Female Seeds posiada nasiona indoor oraz outdoor. Można także w ich ofercie znaleźć odmiany autoflowering. Głównymi odmianami, w których specjalizuje się Female Seeds to Easy Sativa, Maroc i Purple Maroc.